Biuro rachunkowe Rzeszów

Cześć! Nazywam się Karol Pieniążek i jestem księgowym.

Zawodowo zajmuje się prowadzeniem zarówno małych jak i większych podmiotów gospodarczych takich jak jednoosobowa działalność gospodarcza oraz spółka z o.o. 

Swoją wiedzę na bieżąco aktualizuję, a swoim klientom przekazuje ją w sposób prosty, rzetelny i w pełni zrozumiały w odbiorze. Jestem w stałym kontakcie z współpracującymi ze mną osobami, dzięki czemu biorę czynny udział w życiu ich firm, co pozwala na szybkie i skuteczne rozwiązywanie napotykanych problemów.

Przygodę z księgowością zacząłem na studiach o kierunku finanse i rachunkowość, a swoją pracę dyplomową związałem z analizą finansową przedsiębiorstw. 

Równocześnie pracując i zdobywając cenne doświadczenie nabyłem wiedzę w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, dzięki czemu uzyskałem certyfikat specjalisty do spraw rachunkowości II stopnia. Zdobytą wiedzę i umiejętności potwierdziłem zdając egzamin w Centrum Informacji Księgowej, który umożliwił wpis na listę certyfikowanych księgowych.

 
Zapraszam do współpracy

Sprawdź moje certyfikaty

Wybierając współpracę z biurem rachunkowym ZeroPitu, wybierasz księgowość prowadzaną przez eksperta w dziedzinie. Stale aktualizuję wiedzę, abyś otrzymał najwyższej jakości obsługę.

Umów się na konsultację w sprawie współpracy

Współpraca ze mną to wsparcie w dziedzinie księgowości i zaangażowanie, które pomoże Ci skupić się na bardziej strategicznych zadaniach. Prowadzę księgowość w Rzeszowie i zdalnie! Wypełnij formularz a oddzwonię i udzielę Ci bezpłatnej konsultacji!

Opinie o współpracy

Pomożemy Ci wprowadzić
porządek do Twojej firmy

Jednoosobowa działalność gospodarcza

Zakładasz jdg? A być może już ją masz? Bez względu na etap na jakim jesteś, wyjaśnię wybór formy opodatkowania i poprowadzę Twoją księgowość.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Prowadzenie księgowości spółki może nie być łatwe i ważne jest aby powierzyć je sprawdzonej osobie! Zadbam o to, abyś mógł w pełni skupić się na rozwoju firmy.

Obsługa
kadrowa

Zadbam o obowiązki związane z utrzymaniem pracowników! Skup się na monitorowaniu ich pracy i rozwijaniu, kompetencji, a formalności pozostaw dla mnie.