Księgowość JDG -
kompleksowa obsługa

Zdaję sobie sprawę, że szukając biura rachunkowego dla swojej firmy na pewno zależy Ci na:

U mnie znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej! Z chęcią pomogę Ci rozwinąć Twoją firmę. Dzięki naszej współpracy, znajdziesz czas na rozwój swojej działalności, podczas gdy ja będę czuwać nad Twoim bezpieczeństwem finansowo-podatkowym.

Księgowość JDG

Ze mną będziesz spać spokojnie

Stały kontakt, czynna pomoc

Udzielę Ci wsparcia, zawsze gdy tego potrzebujesz! Czy to przez telefon, mail, czy komunikator - dostosuję się do Twoich potrzeb.

Proste tłumaczenie trudnych problemów

Przekażę Ci wiedzę, dzięki której będziesz mógł podejmować najważniejsze decyzje finansowo-podatkowe. Wytłumaczę Ci zawiłości księgowości JDG.

Pełna obsługa US/ZUS

Możesz powierzyć mi sprawy związane z księgowością JDG. Zadbam o nie w Twoim imieniu - terminowo, rzetelnie i zgodnie z przepisami.

Oferuję kompleksową pomoc i wsparcie dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Wiem z jakimi problemami możesz się mierzyć i znam sposoby na ich sprawne rozwiązanie. Jestem gotów wesprzeć Cię w codziennej pracy Twojej działalności!

Na czym polega księgowość jdg?

Jednoosobowe działalności gospodarcze (JDG) mogą korzystać z uproszczonych form prowadzenia księgowości o ile w poprzednim roku obrotowym nie przekroczą przychodu 2 mln euro. 

Uproszczona księgowość polega na ewidencjonowaniu tylko tych zdarzeń, które mają wpływ na zobowiązania podatkowe. Zdarzenia gospodarcze w zależności od wybranej formy opodatkowania ewidencjonowane są w postaci podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji przychodów.

Najczęstszymi dokumentami księgowymi potrzebnymi do rozliczenia JDG są faktury sprzedaży / zakupu, rachunki, raport z kasy fiskalnej itp.. 

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz w pełni skupić się na rozwijaniu swojej działalności i zapomnieć o skomplikowanej księgowości JDG? Ze mną będzie to możliwe! Zyskaj pewność, że Twoje finanse i podatki zostaną profesjonalnie zaopiekowane. W jaki sposób? Czego możesz się spodziewać? Odpowiadam na najczęściej zadawane pytania moich klientów!

Dokumenty klienci dostarczają na adres email w formie skanów lub zdjęć. Istnieje możliwość umieszczania dokumentów w chmurze. Ewentualnie dokumenty można wysłać poprzez kuriera. Mój adres mailowy to biuro@zeropitu.pl

Po dostarczeniu do US oraz ZUS odpowiedniego pełnomocnictwa, wszelkie deklaracje składam w imieniu klienta przy pomocy certyfikowanego podpisu kwalifikowanego.

Tutaj mamy dobrowolność, zawsze jestem pod telefonem dla moich klientów. Istnieje również możliwość kontaktu mailowego.

Współpracując zdalnie klienci przesyłają dokumenty w formie skanów bądź zdjęć – nie trzeba oryginałów.

W określonym w umowie terminie wysyłam maila na wskazany adres przez klienta, w którym dokładnie opisuję wyniki firmy za dany m-iesiąc, zobowiązania dotyczące Urzędu Skarbowego oraz zobowiązania dotyczące ZUS. Dodatkowo w mailu opisuję gdzie trzeba zapłacić dany podatek/składkę (na jaki rachunek) oraz w jakim terminie.

Ukrytych kosztów nie ma, klient zawsze jest informowany przed wykonaniem dodatkowych czynności i to on decyduje czy wyraża zgodę, czy rezygnuje.

Prowadzenie księgowości już od 200 zł

Prowadzenie firmy to wystarczająco żmudna praca – usprawnij ją, pozostawiając finanse w eksperckich rękach! Współpraca z nami to wsparcie w dziedzinie księgowości i zaangażowanie, które pomoże Ci skupić się na pomyślnym prowadzeniu działalności.

*  Decydując się na współprace z ZeroPitu otrzymasz program do wystawiania faktur za 0 zł

Umów się na konsultację w sprawie współpracy

Współpraca ze mną to wsparcie w dziedzinie księgowości i zaangażowanie, które pomoże Ci skupić się na bardziej strategicznych zadaniach. Prowadzę księgowość w Rzeszowie i zdalnie! Wypełnij formularz a oddzwonię i udzielę Ci bezpłatnej konsultacji!

Opinie o współpracy

Sprawdź naszą bazę wiedzy

Jak wystawić fakturę VAT sprzedaży?

Prowadząc działalność gospodarczą, sprzedajemy towary oraz usługi na rzecz innych przedsiębiorców lub podmiotów np. spółki, w związku z tym mamy obowiązek udokumentować to zdarzenie gospodarcze odpowiednim dokumentem. Najczęściej wystawianym dokumentem

CZYTAJ DALEJ
Umów się na bezpłatną konsultację

Jeśli szukasz biura rachunkowego na pewno masz wiele pytań. Wypełnij formularz a oddzwonię i udzielę Ci bezpłatnej konsultacji!